18.09.2024 MŠ Bohumínská

Opětovná realizace Projektu Corrency - podpora aktivit slezskoostravských dětí

Vážení rodiče,

dovolte, abych Vás oslovil touto zprávou, v níž Vám chci znova připomenout projekt Corrency, který jsme se rozhodli letos na Slezské Ostravě opětovně realizovat.

Nový školní rok nám již začal a pro některé žáky to je příležitost, díky které mohou poznat nové kamarády a s nimi objevovat další koníčky či zájmy. V dnešní době mají děti opravdu velký výběr zájmových a volnočasových aktivit, a právě proto jsme se i letos rozhodli z rozpočtu městského obvodu vyčlenit 500 000 korun, kterými chceme podpořit aktivity slezskoostravských dětí a zároveň pomoci rodinám, které musejí z finančních důvodů některé mimoškolní a volnočasové aktivity dětí omezovat.

Registrace do projektu byla spuštěna již 1. června. Po úspěšné registraci Vám bude jednorázově přiděleno 1 000 correntů, které bude možno čerpat až do 30. listopadu. Corrent je virtuální jednotka, se kterou digitální projekt Corrency pracuje. Jeden corrent má hodnotu jedné koruny. Na půlku útraty za aktivitu, kroužek či službu budete moci využít právě zmiňované correnty a druhou půlku doplatíte ze svého.

Více informací si můžete přečíst rovněž na webu www.slezska.corrency.cz. Kdybyste měli k projektu jakékoliv další otázky, můžete se obrátit na infolinku 253 253 778 nebo napsat
na e-mail podpora@corrency.cz.

Budu velice rád, když se i letos do projektu zapojíte a podpoříte tak aktivity svých dětí.

S úctou

Mgr. Richard Vereš