30.09.2024 MŠ Bohumínská

INFORMACE PLAVECKÝ VÝCVIK 2024/2025

Organizace předplaveckého výcviku pro PŘIHLÁŠENÉ DĚTI:

Závazné přihlášky pro vybrané děti (přednostně jsou vybírání předškolácí a následně je doplněn počet staršími dětmi), které se budou plaveckého výcviku účastnit, Vám předají učitelky na jednotlivých třídách.

Předplavecký výcvik ve školním roce 2024/2025 probíhá v termínu 30.9. - 09.12. 2024 a to 1x v týdnu vždy v PONDĚLÍ od 11:00 do 11:45 hod. ve sportovním areálu MEXIKO, Hladnovská 259/128, Ostrava - Slezská Ostrava. Lekce vedou zkušení a kvalifikování plavečtí lektoři.

Cena předplaveckého výcviku:

Pro děti mateřskéch školy je cena za předplavecký výcvik 2100,-Kč/dítě.

Platí se celková cena za 10 lekcí po 45 minutách včetně dopravy. Při absenci se kurzovné nevrací.

Částku zašlete:

- na bankovní účet mateřské školy

- nezapomeňte, uvést přidělený variabilní symbol (je napsán na závazné přihlášce)

- do poznámky k platbě uvěďte - jméno + příjmení dítěte + plavání

Základní hygienická pravidla:

- Do bazénu nemohou nemocné děti a děti s kožními chorobami (plísně, bradavice).

- Pro plavání je nutné použít plavky, které slouží pouze k tomuto účelu.

Na plavecký výcvik budou děti vybaveny BATOHEM, PLAVKAMI, RUČNÍKEM, KOUPACÍ ČEPICÍ (VIDITELNĚ PODEPSANOU), SÁČKEM NA MOKRÉ VĚCI.

INFORMACE  PLAVECKÝ VÝCVIK 2024/2025